Pašvaldības līdzfinansējums no 2014. gada 1. janvāra

Labdien, cienījamie vecāki!

Vēlamies vērst uzmanību uz to, ka no 2014.gada 1.janvāra Ministru kabineta 2013.gada 17.decembra noteikumi Nr.1523 "Kārtība, kādā pašvaldība atbilstoši tās noteiktajām vidējām izmaksām sedz pirmsskolas izglītības programmas izmaksas privātajai izglītības iestādei" ( http://likumi.lv/doc.php?id=263207 ) 8.punkts paredz, ka pašvaldības atbalsts netiek piešķirts par dienām, kad bērns bez attaisnojoša iemesla neapmeklē privāto izglītības iestādi. Šādā gadījumā pašvaldības atbalstu aprēķina proporcionāli privātās izglītības iestādes apmeklējuma dienu skaitam.

Svarīgi ievērot, ka:

1) par attaisnojošu iemeslu uzskatāma bērna prombūtne veselības stāvokļa pasliktināšanās dēļ, ko apliecina ģimenes ārsta izsniegta izziņa(lūgums ārsta izziņas iesniegt grupās līdz mēneša pēdējam datumam);

2) attaisnojošu iemeslu uzskatāma bērna prombūtne, ja bērna vecāki izglītības iestādi rakstiski informējuši pirms plānotās prombūtnes(iesnieguma blankas tiks atstātas arī grupās pie skolotājām);

3) bērna prombūtne, ja bērna vecāki izglītības iestādi rakstiski informējuši nedrīkst būt ilgāka par vienu mēnesi (22 darba dienām) kalendāra gada laikā (ja būs ilgāka, tad šāds kavējums nav atzīstams par attaisnotu kavējumu).

Ar cieņu,
privātās vidusskolas “Klasika”vadība