Brīvdienas ar labumu.

Exeter 2010

          Greetings From Exeter!

                 Exeter 2010. Photo Album

/Fotoalbums 2009/

2009.gada jūlijā Klasikas skolēni, kā arī bērni no citām Rīgas skolām pavadīja 3. neaizmirstamas nedēļas Globe English Centre Ekzeterā. Brauciena laikā grupu vadīja pedagoģe ar lielu pieredzi, angļu valodas pasniedzēja Elena Korneeva no privātās skolas Klasika.

Komunikācija angļu valodā sākās jau no piremiem soļiem un turpinājās 3.nedēļas. Bērni viegli, bez saspringuma un kompleksiem sarunājās gan skolā, gan ģimenē, gan veikalā, gan pasākumos, gan ekskursiju laikā. Un paši nemanot atklāja, ka runāt angliski ir tik vienkārši!

Ļoti labu iespaidu atstāja skola, kas atrodas pilsētas centrā koku un dārzu aplenkumā. Katra jauna stunda atšķirās no iepriekšējās. Speciāli sagatavotas metodikas angļu valodas apgūšanai vasaras laikā, mācību līdzekļu lielais daudzums padarija stundas interesantas.
 

Starpbrīžos bērni atpūtās dārzā, spēlēja galda futbolu, biljardu. Jautri un draudzīgi ar dāvanām un torti mēs nosvinējām 2 dzimšanas dienas!

Neaizmirstamus  iespaidus atstāja ekskursija pa Angliju. Dorsetā - mērkaķu glābšnas centrs; Laim-Redžis - pilsēta Lamanša krastā, kur mēs pabijām dinozauru muzejā un pastaigājāmies pa pludmali; Dartmorā redzējām Bekki ūdenskritumus, Čedar alas, kur glabājas labi pazīstamais angļu siers; Bristole, Bats, Stounhendž... Par atrakciju parkiem bērni bija lielā sajūsmā. Un protams arī Londona, kur mēs apciemojām dabaszinību muzeju, pastaigājām pa Trafalgaras laukumu un Kovent dārzu, redzējām Parlamentu un Big Benu, apskata riteni London Ai, Londonas Taueri, pavizinājāmies ar kuģīti pa Temzas upi.

            

 Kad braucām majās, bērni teica "Mēs pavadījām brīvdienas ar labumu: uzlabojām savu angļu valodu, ieguvām arī jaunas zināšanas un diplomus, iepazināmies ar jauniem draugiem, atpūtāmies, paceļojām pa Angliju!"

  Ja Jūs vēlaties nākamgad pievienoties mūsu grupai, griežaties pie anģļu valodas pasniedzējas Elenas Korneevas  (tālr. 29213604, elena.korneeva@inbox.lv).

Daudz jaunu iespaidu un maksimāla programu daudzveidība - garantēti!