Portugāles Skolēnu mācību firmu gadatirgus

(Slideshow)

STARPTAUTISKAIS SKOLĒNU MĀCĪBU FIRMU
GADATIRGUS LISABONĀ, PORTUGĀLĒ
2010.gada 19.-21.marts

Lisabona ir Portugāles galvaspilsēta un lielākā Portugāles pilsēta,. Tā atrodas pie Tagus upes ietekas Atlantijas okeānā. Portugāļu valoda ir Portugāles oficiālā valoda un tajā runā aptuveni 200 milj.cilvēku. Jāpiebilst, ka angliski portugāļi runā vāji vai gandrīz nemaz. Tad nu žestu valoda būs pašā laikā, ja tomēr vēlaties komunicēt ar vietējiem iedzīvotājiem.

Ar ciešu apņemšanos neaizmirstami pārstāvēt savu firmu “Čuči saldi” (izdevās 100%) un veiksmīgi pārdot produktu (tehnisku iemeslu dēļ neizdevās 100%) “Miega komplekts” (miega brilles, zāļu tējas, disku, ausu aizbāžņus, smaržīgu zem spilvena liekamu tableti un priekšrakstu kā rūpēties par savu miegu) uz Lisabonu devās divi mūsu vidusskolēni Sabīne Tomševica (10.klase) un Kristians Gerhards (11.klase).  No viņiem ne acu nenolaida un braucienā aprūpēja divas mūsu skolas skolotājas  - šī projekta konsultante Jolanta Lankovska un angļu valodas skolotāja Māra Kreicberga.

Trīs dienu ilgā programma bija piesātināta līdz pēdējai minūtei – pats gadatirgus, kuru apmeklēja vietējie iedzīvotāji, prezentācijas,  pieredzes apmaiņa, ekskursijas, diskotēka.

“Tas bija neaizmirstams laiks. Katram novēlu ko tādu izbaudīt”, smaidot saka Sabīne, “gribu atpakaļ.” Bet Kristians pārdomā, vai labāk nepārcelties uz Lisabonu. Tur ir tik forši! Ticiet mums!

Sabīne
Kristians
Jolanta
Māra